Öncüpınar Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Öncüpınar Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Kilis  » Öncüpınar Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Öncüpınar Sınır Kapısı

Adres: Kilis (Türkiye - Suriye Sınır Kapısı), Kilis
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Öncüpınar Sınır Kapısı Haritası

Öncüpınar Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Öncüpınar Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Öncüpınar Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Öncüpınar Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Öncüpınar Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Öncüpınar Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Öncüpınar Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Öncüpınar Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Öncüpınar Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Öncüpınar Sınır Kapısı Kilis şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Öncüpınar Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 38' 48¨ N Boylam: 37° 5' 5¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Öncüpınar Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.6466 Boylam: 37.0846 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Öncüpınar Sınır Kapısı haritası, Öncüpınar Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Öncüpınar Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Öncüpınar Sınır Kapısı, Öncüpınar Sınır Kapısı arazi haritası, Öncüpınar Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Öncüpınar Sınır Kapısı, Öncüpınar Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Öncüpınar Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Öncüpınar Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Öncüpınar Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Öncüpınar Sınır Kapısı0.00 Km
Afaf Kuyusu2.49 Km
Hacıahmet Kuyusu3.41 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı