Myra Antik Tiyatro Nerede Nasıl Gidilir, Myra Antik Tiyatro Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Myra Antik Tiyatro Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Myra Antik Tiyatro

Adres: Demre, Antalya
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Myra Antik Tiyatro Haritası

Myra Antik Tiyatro Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Myra Antik Tiyatro nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Myra Antik Tiyatro konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Myra Antik Tiyatro Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Myra Antik Tiyatro Haritası" sayfasındasınız. Myra Antik Tiyatro haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Myra Antik Tiyatro Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Myra Antik Tiyatro haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Myra Antik Tiyatro Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Myra Antik Tiyatro için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 15' 28¨ N Boylam: 29° 59' 8¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Myra Antik Tiyatro Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.2579 Boylam: 29.9856 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Myra Antik Tiyatro haritası, Myra Antik Tiyatro uydu görüntüleri, Myra Antik Tiyatro karayolları haritası, google maps Myra Antik Tiyatro, Myra Antik Tiyatro arazi haritası, Myra Antik Tiyatro sokak haritası, google earth Myra Antik Tiyatro, Myra Antik Tiyatro üç boyutlu görüntüsü, Myra Antik Tiyatro 3d görüntüleri ve Myra Antik Tiyatro yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Myra Antik Tiyatro haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Myra Antik Tiyatro0.00 Km
Myra Lycia Antik Kenti0.02 Km
Ancient Site Of Myra, Lycia0.03 Km
Myra Necropolis0.04 Km
Myra Ancient Theatre0.05 Km
Dikmen Deresi1.00 Km
Noel Baba Kilisesi1.51 Km
Saint Nicholas1.52 Km
Saint Nicholas Kilisesi1.55 Km
Demre1.58 Km
Karacaviran Deresi2.96 Km
Demre Deresi3.59 Km
Taşdibi Sahili3.78 Km
Demre Kuş Cenneti4.31 Km
Andriake Antik Kenti4.38 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı