Mor Gabriel Manastırı Nerede Nasıl Gidilir, Mor Gabriel Manastırı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mor Gabriel Manastırı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Mor Gabriel Manastırı

Adres: Yayvantepe Mevkii, Midyat, Mardin
Telefon: +90 482 213 7512
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Mor Gabriel Manastırı Haritası

Mor Gabriel Manastırı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Mor Gabriel Manastırı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Mor Gabriel Manastırı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Mor Gabriel Manastırı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mor Gabriel Manastırı Haritası" sayfasındasınız. Mor Gabriel Manastırı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mor Gabriel Manastırı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mor Gabriel Manastırı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mor Gabriel Manastırı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Mor Gabriel Manastırı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 19' 16¨ N Boylam: 41° 32' 16¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mor Gabriel Manastırı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.3212 Boylam: 41.5379 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mor Gabriel Manastırı haritası, Mor Gabriel Manastırı uydu görüntüleri, Mor Gabriel Manastırı karayolları haritası, google maps Mor Gabriel Manastırı, Mor Gabriel Manastırı arazi haritası, Mor Gabriel Manastırı sokak haritası, google earth Mor Gabriel Manastırı, Mor Gabriel Manastırı üç boyutlu görüntüsü, Mor Gabriel Manastırı 3d görüntüleri ve Mor Gabriel Manastırı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Mor Gabriel Manastırı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Mor Gabriel Manastırı0.00 Km
Seyran Tepe2.89 Km
Mıravziyareti Tepe4.26 Km
Kadir Dere4.51 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı