Mırsız Dere Nerede Nasıl Gidilir, Mırsız Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Mırsız Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Mırsız Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Mırsız Dere Haritası

Mırsız Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Mırsız Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Mırsız Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Mırsız Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mırsız Dere Haritası" sayfasındasınız. Mırsız Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mırsız Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mırsız Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mırsız Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Mırsız Dere Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Mırsız Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 14' 45¨ N Boylam: 41° 20' 53¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mırsız Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.2458 Boylam: 41.3481 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mırsız Dere haritası, Mırsız Dere uydu görüntüleri, Mırsız Dere karayolları haritası, google maps Mırsız Dere, Mırsız Dere arazi haritası, Mırsız Dere sokak haritası, google earth Mırsız Dere, Mırsız Dere üç boyutlu görüntüsü, Mırsız Dere 3d görüntüleri ve Mırsız Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Mırsız Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Mırsız Dere0.00 Km
Beyazsu1.04 Km
Çivi Dere2.02 Km
Zeravan Tepe2.45 Km
Beyazsu3.40 Km
Darabismara3.43 Km
Mashari Dere4.07 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı