Mindekeş Dere Nerede Nasıl Gidilir, Mindekeş Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Mindekeş Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Mindekeş Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Mindekeş Dere Haritası

Mindekeş Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Mindekeş Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Mindekeş Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Mindekeş Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mindekeş Dere Haritası" sayfasındasınız. Mindekeş Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mindekeş Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mindekeş Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mindekeş Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Mindekeş Dere Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Mindekeş Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 37' 48¨ N Boylam: 43° 17' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mindekeş Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.63 Boylam: 43.2864 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mindekeş Dere haritası, Mindekeş Dere uydu görüntüleri, Mindekeş Dere karayolları haritası, google maps Mindekeş Dere, Mindekeş Dere arazi haritası, Mindekeş Dere sokak haritası, google earth Mindekeş Dere, Mindekeş Dere üç boyutlu görüntüsü, Mindekeş Dere 3d görüntüleri ve Mindekeş Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Mindekeş Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Mindekeş Dere0.00 Km
Tank Pınarları2.27 Km
Evrek Tepesi2.83 Km
Hamam Yaylası4.23 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı