Melendizsuyu Nerede Nasıl Gidilir, Melendizsuyu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Aksaray  » Melendizsuyu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Melendizsuyu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Melendizsuyu Haritası

Melendizsuyu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Melendizsuyu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Melendizsuyu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Melendizsuyu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Melendizsuyu Haritası" sayfasındasınız. Melendizsuyu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Melendizsuyu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Melendizsuyu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Melendizsuyu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Melendizsuyu Aksaray şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Melendizsuyu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 60¨ N Boylam: 34° 4' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Melendizsuyu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3833 Boylam: 34.0833 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Melendizsuyu haritası, Melendizsuyu uydu görüntüleri, Melendizsuyu karayolları haritası, google maps Melendizsuyu, Melendizsuyu arazi haritası, Melendizsuyu sokak haritası, google earth Melendizsuyu, Melendizsuyu üç boyutlu görüntüsü, Melendizsuyu 3d görüntüleri ve Melendizsuyu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Melendizsuyu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Melendizsuyu0.00 Km
Uluırmak Deresi3.93 Km
Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü4.51 Km
Eğri Minare4.77 Km
Mamasun Barajı4.79 Km
Ulu Cami4.84 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı