Lihan Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Lihan Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Bingöl  » Lihan Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Lihan Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Lihan Deresi Haritası

Lihan Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Lihan Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Lihan Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Lihan Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Lihan Deresi Haritası" sayfasındasınız. Lihan Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Lihan Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Lihan Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Lihan Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Lihan Deresi Bingöl şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Lihan Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 55' 0¨ N Boylam: 40° 34' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Lihan Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.9167 Boylam: 40.5833 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Lihan Deresi haritası, Lihan Deresi uydu görüntüleri, Lihan Deresi karayolları haritası, google maps Lihan Deresi, Lihan Deresi arazi haritası, Lihan Deresi sokak haritası, google earth Lihan Deresi, Lihan Deresi üç boyutlu görüntüsü, Lihan Deresi 3d görüntüleri ve Lihan Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Lihan Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Lihan Deresi0.00 Km
Meşe Sırtı1.35 Km
Çapakçur Ovası3.43 Km
idsuyu3.98 Km
Bulanık Dere4.52 Km
Düzce Dere4.85 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı