Kurul Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Kurul Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ordu  » Kurul Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kurul Kalesi

Adres: Bayadı Köyü, Ordu Merkez, Ordu
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kurul Kalesi Haritası

Kurul Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kurul Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kurul Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kurul Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kurul Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Kurul Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kurul Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kurul Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kurul Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kurul Kalesi Ordu şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kurul Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 54' 11¨ N Boylam: 37° 55' 1¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kurul Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.9031 Boylam: 37.9169 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kurul Kalesi haritası, Kurul Kalesi uydu görüntüleri, Kurul Kalesi karayolları haritası, google maps Kurul Kalesi, Kurul Kalesi arazi haritası, Kurul Kalesi sokak haritası, google earth Kurul Kalesi, Kurul Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Kurul Kalesi 3d görüntüleri ve Kurul Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kurul Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kurul Kalesi0.00 Km
Ana Tanrıça Kibele Heykeli0.15 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı