Bozkır İlçe Haritası, Konya Bozkır Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Konya  » Bozkır Haritası
Bozkır ilçesi Konya iline bağlıdır. Bozkır, Konya şehrinin bir ilçesidir, Bozkır semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Konya ilinin Bozkır ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Konya Bozkır İlçesi HaritasıKonya Bozkır Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Konya Bozkır Haritası" sayfasındasınız. Konya Bozkır haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Konya Bozkır Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Konya Bozkır haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Konya Bozkır Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Konya Bozkır Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Konya Bozkır için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 11' 16¨ N Boylam: 32° 14' 53¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Konya Bozkır Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.187778 Boylam: 32.248056 şeklindedir.

Konya Bozkır Semtleri


Bozkır Semtleri

Konya Bozkır Mahalleleri


Bozkır Mahalleleri

Konya Bozkır Köyleri


Bozkır Köyleri

Konya Bozkır 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Konya Bozkır haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bozkır Sosyal Güvenlik Merkezi0.49 Km

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı