Harmanpınar Haritası, Konya Bozkır Harmanpınar Semt Uydu Haritası

Türkiye Haritası  »  Konya  » Bozkır » Harmanpınar Haritası

Konya Bozkır Harmanpınar Semti HaritasıKonya Bozkır Harmanpınar Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Konya Bozkır Harmanpınar Haritası" sayfasındasınız. Konya Bozkır Harmanpınar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Konya Bozkır Harmanpınar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Konya Bozkır Harmanpınar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Konya Bozkır Harmanpınar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı