Koca Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Koca Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Koca Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Koca Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Koca Limanı Haritası

Koca Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Koca Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Koca Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Koca Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Koca Limanı Haritası" sayfasındasınız. Koca Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Koca Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Koca Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Koca Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Koca Limanı Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Koca Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 52' 44¨ N Boylam: 26° 9' 21¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Koca Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.8789 Boylam: 26.1557 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Koca Limanı haritası, Koca Limanı uydu görüntüleri, Koca Limanı karayolları haritası, google maps Koca Limanı, Koca Limanı arazi haritası, Koca Limanı sokak haritası, google earth Koca Limanı, Koca Limanı üç boyutlu görüntüsü, Koca Limanı 3d görüntüleri ve Koca Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Koca Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Koca Limanı0.00 Km
Akçansa Limanı0.08 Km
Beşiğe Burnu4.23 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı