Kilise Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Kilise Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Erzurum  » Kilise Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kilise Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kilise Deresi Haritası

Kilise Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kilise Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kilise Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kilise Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kilise Deresi Haritası" sayfasındasınız. Kilise Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kilise Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kilise Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kilise Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kilise Deresi Erzurum şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kilise Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 58' 0¨ N Boylam: 41° 43' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kilise Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.9667 Boylam: 41.7333 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kilise Deresi haritası, Kilise Deresi uydu görüntüleri, Kilise Deresi karayolları haritası, google maps Kilise Deresi, Kilise Deresi arazi haritası, Kilise Deresi sokak haritası, google earth Kilise Deresi, Kilise Deresi üç boyutlu görüntüsü, Kilise Deresi 3d görüntüleri ve Kilise Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kilise Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kilise Deresi0.00 Km
Nalbant Deresi2.13 Km
Danişment istasyonu2.17 Km
Sığırlı Deresi4.26 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı