Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede Nasıl Gidilir, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Kayseri  » Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali

Adres: Şeker Mah. Osman Kavuncu Blv., Kayseri
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası" sayfasındasınız. Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Kayseri şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 44' 58¨ N Boylam: 35° 24' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.7494 Boylam: 35.4031 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali haritası, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali uydu görüntüleri, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali karayolları haritası, google maps Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali arazi haritası, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali sokak haritası, google earth Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali üç boyutlu görüntüsü, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali 3d görüntüleri ve Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali0.00 Km
Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü0.24 Km
Selimiye Kayseray Durağı0.81 Km
Anafartalar Kayseray Durağı1.00 Km
Belsin Kürsü Kayseray Durağı1.10 Km
Keykubat Kayseray Durağı1.29 Km
19 Mayıs Kayseray Durağı1.65 Km
Sakarya Kayseray Durağı1.95 Km
Sucukevim2.21 Km
Kadir Has Stadyumu2.24 Km
Kadir Has Spor Salonu2.37 Km
Tınaztepe Kayseray Durağı2.38 Km
Stadyum Kayseray Durağı2.53 Km
Köprülü Kavşak Kayseray Durağı3.02 Km
Organize Sanayi Kayseray Durağı3.25 Km
Yazı Bağları Kayseray Durağı3.47 Km
Erciyes Sosyal Güvenlik Merkezi3.52 Km
Sarmısaklı Suyu3.63 Km
Esentepe Kayseray Durağı3.96 Km
Yeni Sanayi - DSİ Kayseray Durağı4.32 Km





E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı