Kars Nerede Nasıl Gidilir, Kars Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Kars  » Kars Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kars

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kars Haritası

Kars Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kars nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kars konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kars Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kars Haritası" sayfasındasınız. Kars haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kars Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kars haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kars Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kars Kars şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kars için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 36' 0¨ N Boylam: 43° 4' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kars Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.6 Boylam: 43.0833 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kars haritası, Kars uydu görüntüleri, Kars karayolları haritası, google maps Kars, Kars arazi haritası, Kars sokak haritası, google earth Kars, Kars üç boyutlu görüntüsü, Kars 3d görüntüleri ve Kars yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kars haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kars0.00 Km
Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü1.18 Km
Kars Kalesi1.60 Km
Kars SGK İl Müdürlüğü1.83 Km
Kars Havalimanı4.98 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı