ivriz Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, ivriz Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Konya  » ivriz Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

ivriz Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

ivriz Harabesi Haritası

ivriz Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak ivriz Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. ivriz Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


ivriz Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "ivriz Harabesi Haritası" sayfasındasınız. ivriz Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. ivriz Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de ivriz Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden ivriz Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

ivriz Harabesi Konya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

ivriz Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 24' 0¨ N Boylam: 34° 12' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için ivriz Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.4 Boylam: 34.2 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
ivriz Harabesi haritası, ivriz Harabesi uydu görüntüleri, ivriz Harabesi karayolları haritası, google maps ivriz Harabesi, ivriz Harabesi arazi haritası, ivriz Harabesi sokak haritası, google earth ivriz Harabesi, ivriz Harabesi üç boyutlu görüntüsü, ivriz Harabesi 3d görüntüleri ve ivriz Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

ivriz Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
ivriz Harabesi0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı