İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi, Dudullu Osb Mah. İmes-3.sosyal Tesisler Sk. 3. Sosyal Tesis Blok No: 25 Ümraniye / İstanbul Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Telefon : (216) 527 69 10 Faks : (216) 527 69 12
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul Haritası" sayfasındasınız. İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İmes Süheyl Erboz Mesleki Eğitim Merkezi - Ümraniye İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı