Ildır Köyü Nerede Nasıl Gidilir, Ildır Köyü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » İzmir  » Ildır Köyü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ildır Köyü

Adres: Çeşme, İzmir
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ildır Köyü Haritası

Ildır Köyü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ildır Köyü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ildır Köyü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ildır Köyü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ildır Köyü Haritası" sayfasındasınız. Ildır Köyü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ildır Köyü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ildır Köyü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ildır Köyü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ildır Köyü İzmir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Ildır Köyü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 54¨ N Boylam: 26° 28' 40¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ildır Köyü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3818 Boylam: 26.4778 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ildır Köyü haritası, Ildır Köyü uydu görüntüleri, Ildır Köyü karayolları haritası, google maps Ildır Köyü, Ildır Köyü arazi haritası, Ildır Köyü sokak haritası, google earth Ildır Köyü, Ildır Köyü üç boyutlu görüntüsü, Ildır Köyü 3d görüntüleri ve Ildır Köyü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ildır Köyü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ildır Köyü0.00 Km
Erythrai Antik Kenti0.19 Km
Ildırı Limanı0.22 Km
Erythrae1.75 Km
Karabağ Adası1.78 Km
Çifteada2.59 Km
Çifte Adalar2.76 Km
Boş Adası2.78 Km
Tasilhli2.85 Km
Mustafaçelebi Adası3.05 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı