İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu, Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İtü Sedat Üründül Anaokulu Blok No: 2/43 Sarıyer / İstanbul Sarıyer, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0212 367 13 00 Faks : (212) 285 70 46
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul Haritası" sayfasındasınız. İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İ.t.ü. Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulu - Sarıyer İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı