Harput Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Harput Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Elazığ  » Harput Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Harput Kalesi

Adres: Elazığ
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Harput Kalesi Haritası

Harput Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Harput Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Harput Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Harput Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Harput Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Harput Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Harput Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Harput Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Harput Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Harput Kalesi Elazığ şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Harput Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 42' 15¨ N Boylam: 39° 15' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Harput Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.7043 Boylam: 39.253 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Harput Kalesi haritası, Harput Kalesi uydu görüntüleri, Harput Kalesi karayolları haritası, google maps Harput Kalesi, Harput Kalesi arazi haritası, Harput Kalesi sokak haritası, google earth Harput Kalesi, Harput Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Harput Kalesi 3d görüntüleri ve Harput Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Harput Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Harput Kalesi0.00 Km
Harput Kalesi0.29 Km
Elazığ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü3.03 Km
Elazığ SGK İl Müdürlüğü4.25 Km
Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali4.48 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı