Hamzababa Türbesi Nerede Nasıl Gidilir, Hamzababa Türbesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Hamzababa Türbesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Hamzababa Türbesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Hamzababa Türbesi Haritası

Hamzababa Türbesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Hamzababa Türbesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Hamzababa Türbesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Hamzababa Türbesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Hamzababa Türbesi Haritası" sayfasındasınız. Hamzababa Türbesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Hamzababa Türbesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Hamzababa Türbesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Hamzababa Türbesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Hamzababa Türbesi Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Hamzababa Türbesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 0' 50¨ N Boylam: 40° 0' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Hamzababa Türbesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.0139 Boylam: 40.0142 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Hamzababa Türbesi haritası, Hamzababa Türbesi uydu görüntüleri, Hamzababa Türbesi karayolları haritası, google maps Hamzababa Türbesi, Hamzababa Türbesi arazi haritası, Hamzababa Türbesi sokak haritası, google earth Hamzababa Türbesi, Hamzababa Türbesi üç boyutlu görüntüsü, Hamzababa Türbesi 3d görüntüleri ve Hamzababa Türbesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Hamzababa Türbesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Hamzababa Türbesi0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı