Gonca Dere Nerede Nasıl Gidilir, Gonca Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Gonca Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gonca Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gonca Dere Haritası

Gonca Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gonca Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gonca Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gonca Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gonca Dere Haritası" sayfasındasınız. Gonca Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gonca Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gonca Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gonca Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gonca Dere Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gonca Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 49¨ N Boylam: 40° 45' 42¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gonca Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3803 Boylam: 40.7617 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gonca Dere haritası, Gonca Dere uydu görüntüleri, Gonca Dere karayolları haritası, google maps Gonca Dere, Gonca Dere arazi haritası, Gonca Dere sokak haritası, google earth Gonca Dere, Gonca Dere üç boyutlu görüntüsü, Gonca Dere 3d görüntüleri ve Gonca Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gonca Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gonca Dere0.00 Km
Diyalesark Dere3.15 Km
Yalaza Dere4.48 Km
Silvan Barajı4.48 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı