Gökderesuyu Nerede Nasıl Gidilir, Gökderesuyu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Erzurum  » Gökderesuyu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gökderesuyu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gökderesuyu Haritası

Gökderesuyu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gökderesuyu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gökderesuyu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gökderesuyu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gökderesuyu Haritası" sayfasındasınız. Gökderesuyu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gökderesuyu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gökderesuyu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gökderesuyu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gökderesuyu Erzurum şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gökderesuyu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 27' 0¨ N Boylam: 41° 31' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gökderesuyu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.45 Boylam: 41.5333 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gökderesuyu haritası, Gökderesuyu uydu görüntüleri, Gökderesuyu karayolları haritası, google maps Gökderesuyu, Gökderesuyu arazi haritası, Gökderesuyu sokak haritası, google earth Gökderesuyu, Gökderesuyu üç boyutlu görüntüsü, Gökderesuyu 3d görüntüleri ve Gökderesuyu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gökderesuyu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gökderesuyu0.00 Km
Çorman Deresi2.33 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı