Givre Dere Nerede Nasıl Gidilir, Givre Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Givre Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Givre Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Givre Dere Haritası

Givre Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Givre Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Givre Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Givre Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Givre Dere Haritası" sayfasındasınız. Givre Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Givre Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Givre Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Givre Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Givre Dere Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Givre Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 33' 2¨ N Boylam: 41° 44' 34¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Givre Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.5506 Boylam: 41.7428 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Givre Dere haritası, Givre Dere uydu görüntüleri, Givre Dere karayolları haritası, google maps Givre Dere, Givre Dere arazi haritası, Givre Dere sokak haritası, google earth Givre Dere, Givre Dere üç boyutlu görüntüsü, Givre Dere 3d görüntüleri ve Givre Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Givre Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Givre Dere0.00 Km
Açe Dere0.11 Km
Dargeçit0.64 Km
Diyarekurik Tepesi1.89 Km
Kelasurhe2.59 Km
Gavike Kaynağı3.32 Km
Arbey Deresi3.40 Km
Bot Kaynağı3.68 Km
Berimahzezi Kaynağı3.98 Km
Sitdağı3.99 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı