Gerdekgirse Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Gerdekgirse Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Karaman  » Gerdekgirse Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gerdekgirse Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gerdekgirse Deresi Haritası

Gerdekgirse Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gerdekgirse Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gerdekgirse Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gerdekgirse Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gerdekgirse Deresi Haritası" sayfasındasınız. Gerdekgirse Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gerdekgirse Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gerdekgirse Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gerdekgirse Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gerdekgirse Deresi Karaman şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gerdekgirse Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 19' 0¨ N Boylam: 33° 46' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gerdekgirse Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.3167 Boylam: 33.7667 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gerdekgirse Deresi haritası, Gerdekgirse Deresi uydu görüntüleri, Gerdekgirse Deresi karayolları haritası, google maps Gerdekgirse Deresi, Gerdekgirse Deresi arazi haritası, Gerdekgirse Deresi sokak haritası, google earth Gerdekgirse Deresi, Gerdekgirse Deresi üç boyutlu görüntüsü, Gerdekgirse Deresi 3d görüntüleri ve Gerdekgirse Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gerdekgirse Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Saraycık Deresi0.00 Km
Gerdekgirse Deresi0.00 Km
Andihari Deresi3.48 Km
Ayrancı Barajı4.11 Km
Kiraz Dağı4.23 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı