Gelyeşek Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Gelyeşek Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Siirt  » Gelyeşek Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gelyeşek Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gelyeşek Deresi Haritası

Gelyeşek Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelyeşek Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gelyeşek Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gelyeşek Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gelyeşek Deresi Haritası" sayfasındasınız. Gelyeşek Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gelyeşek Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gelyeşek Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gelyeşek Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gelyeşek Deresi Siirt şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gelyeşek Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 45' 15¨ N Boylam: 42° 20' 43¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gelyeşek Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.7542 Boylam: 42.3453 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gelyeşek Deresi haritası, Gelyeşek Deresi uydu görüntüleri, Gelyeşek Deresi karayolları haritası, google maps Gelyeşek Deresi, Gelyeşek Deresi arazi haritası, Gelyeşek Deresi sokak haritası, google earth Gelyeşek Deresi, Gelyeşek Deresi üç boyutlu görüntüsü, Gelyeşek Deresi 3d görüntüleri ve Gelyeşek Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gelyeşek Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gelyeşek Deresi0.00 Km
Kehnakuli Deresi0.06 Km
Erknet Düzü1.06 Km
Kayaönü Dağı2.20 Km
Sinek Dağı4.40 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı