Gelutan Dere Nerede Nasıl Gidilir, Gelutan Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ağrı  » Gelutan Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gelutan Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gelutan Dere Haritası

Gelutan Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelutan Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gelutan Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gelutan Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gelutan Dere Haritası" sayfasındasınız. Gelutan Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gelutan Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gelutan Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gelutan Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gelutan Dere Ağrı şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gelutan Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 39' 0¨ N Boylam: 43° 0' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gelutan Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.65 Boylam: 43 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gelutan Dere haritası, Gelutan Dere uydu görüntüleri, Gelutan Dere karayolları haritası, google maps Gelutan Dere, Gelutan Dere arazi haritası, Gelutan Dere sokak haritası, google earth Gelutan Dere, Gelutan Dere üç boyutlu görüntüsü, Gelutan Dere 3d görüntüleri ve Gelutan Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gelutan Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gelutan Dere0.00 Km
Mandalık Çayı1.86 Km
Ağrı Havalimanı2.38 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı