Fatsa Körfezi Nerede Nasıl Gidilir, Fatsa Körfezi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ordu  » Fatsa Körfezi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Fatsa Körfezi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Fatsa Körfezi Haritası

Fatsa Körfezi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Fatsa Körfezi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Fatsa Körfezi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Fatsa Körfezi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Fatsa Körfezi Haritası" sayfasındasınız. Fatsa Körfezi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Fatsa Körfezi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Fatsa Körfezi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Fatsa Körfezi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Fatsa Körfezi Ordu şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Fatsa Körfezi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 4' 60¨ N Boylam: 37° 33' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Fatsa Körfezi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.0833 Boylam: 37.55 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Fatsa Körfezi haritası, Fatsa Körfezi uydu görüntüleri, Fatsa Körfezi karayolları haritası, google maps Fatsa Körfezi, Fatsa Körfezi arazi haritası, Fatsa Körfezi sokak haritası, google earth Fatsa Körfezi, Fatsa Körfezi üç boyutlu görüntüsü, Fatsa Körfezi 3d görüntüleri ve Fatsa Körfezi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Fatsa Körfezi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Fatsa Körfezi0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı