Erzurum Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Erzurum Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Erzurum Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Erzurum Kalesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Erzurum Kalesi Haritası

Erzurum Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Erzurum Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Erzurum Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Erzurum Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Erzurum Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Erzurum Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Erzurum Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Erzurum Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Erzurum Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Erzurum Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 54' 27¨ N Boylam: 41° 16' 38¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Erzurum Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.9075 Boylam: 41.2771 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Erzurum Kalesi haritası, Erzurum Kalesi uydu görüntüleri, Erzurum Kalesi karayolları haritası, google maps Erzurum Kalesi, Erzurum Kalesi arazi haritası, Erzurum Kalesi sokak haritası, google earth Erzurum Kalesi, Erzurum Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Erzurum Kalesi 3d görüntüleri ve Erzurum Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Erzurum Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Erzurum Kalesi0.00 Km
Çifte Minerali Medrese0.18 Km
Erzurum Kalesi0.23 Km
Erzurum Evleri0.24 Km
Erzurum SGK İl Müdürlüğü0.28 Km
Nenehatun Sosyal Güvenlik Merkezi0.28 Km
Horasan Sosyal Güvenlik Merkezi0.72 Km
Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü0.85 Km
Erzurum Tren Garı1.06 Km
Atatürk Üniversitesi2.13 Km
Kâzım Karabekir Stadyumu3.35 Km
Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu3.37 Km
Palandöken Dağı4.28 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı