Dilezi Geçidi Nerede Nasıl Gidilir, Dilezi Geçidi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Hakkari  » Dilezi Geçidi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Dilezi Geçidi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Dilezi Geçidi Haritası

Dilezi Geçidi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Dilezi Geçidi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Dilezi Geçidi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Dilezi Geçidi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Dilezi Geçidi Haritası" sayfasındasınız. Dilezi Geçidi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Dilezi Geçidi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Dilezi Geçidi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Dilezi Geçidi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Dilezi Geçidi Hakkari şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Dilezi Geçidi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 42' 22¨ N Boylam: 44° 27' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Dilezi Geçidi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.7061 Boylam: 44.4639 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dilezi Geçidi haritası, Dilezi Geçidi uydu görüntüleri, Dilezi Geçidi karayolları haritası, google maps Dilezi Geçidi, Dilezi Geçidi arazi haritası, Dilezi Geçidi sokak haritası, google earth Dilezi Geçidi, Dilezi Geçidi üç boyutlu görüntüsü, Dilezi Geçidi 3d görüntüleri ve Dilezi Geçidi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Dilezi Geçidi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dilezi Geçidi0.00 Km
İskender Dere0.71 Km
Ganan Dere0.92 Km
Ovaiçi Dere2.39 Km
Resul Tepe4.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı