Dellâlboğazı Nerede Nasıl Gidilir, Dellâlboğazı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Erzurum  » Dellâlboğazı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Dellâlboğazı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Dellâlboğazı Haritası

Dellâlboğazı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Dellâlboğazı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Dellâlboğazı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Dellâlboğazı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Dellâlboğazı Haritası" sayfasındasınız. Dellâlboğazı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Dellâlboğazı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Dellâlboğazı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Dellâlboğazı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Dellâlboğazı Erzurum şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Dellâlboğazı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 57' 0¨ N Boylam: 42° 18' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Dellâlboğazı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.95 Boylam: 42.3 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dellâlboğazı haritası, Dellâlboğazı uydu görüntüleri, Dellâlboğazı karayolları haritası, google maps Dellâlboğazı, Dellâlboğazı arazi haritası, Dellâlboğazı sokak haritası, google earth Dellâlboğazı, Dellâlboğazı üç boyutlu görüntüsü, Dellâlboğazı 3d görüntüleri ve Dellâlboğazı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Dellâlboğazı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dellâlboğazı0.00 Km
Karaderbent Boğazı3.39 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı