Çıfıtkalesi Adası Nerede Nasıl Gidilir, Çıfıtkalesi Adası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » İzmir  » Çıfıtkalesi Adası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çıfıtkalesi Adası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çıfıtkalesi Adası Haritası

Çıfıtkalesi Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çıfıtkalesi Adası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çıfıtkalesi Adası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çıfıtkalesi Adası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çıfıtkalesi Adası Haritası" sayfasındasınız. Çıfıtkalesi Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çıfıtkalesi Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çıfıtkalesi Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çıfıtkalesi Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çıfıtkalesi Adası İzmir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çıfıtkalesi Adası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 2' 46¨ N Boylam: 26° 51' 19¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çıfıtkalesi Adası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.0461 Boylam: 26.8553 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çıfıtkalesi Adası haritası, Çıfıtkalesi Adası uydu görüntüleri, Çıfıtkalesi Adası karayolları haritası, google maps Çıfıtkalesi Adası, Çıfıtkalesi Adası arazi haritası, Çıfıtkalesi Adası sokak haritası, google earth Çıfıtkalesi Adası, Çıfıtkalesi Adası üç boyutlu görüntüsü, Çıfıtkalesi Adası 3d görüntüleri ve Çıfıtkalesi Adası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çıfıtkalesi Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çıfıtkalesi Adası0.00 Km
Bölme Adası1.98 Km
Doğanbey Burnu2.08 Km
Doğanbey Adası3.58 Km
Yokuşbaşı Burnu4.26 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı