Çatal Hüyük Nerede Nasıl Gidilir, Çatal Hüyük Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Hatay  » Çatal Hüyük Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çatal Hüyük

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çatal Hüyük Haritası

Çatal Hüyük Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çatal Hüyük nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çatal Hüyük konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çatal Hüyük Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çatal Hüyük Haritası" sayfasındasınız. Çatal Hüyük haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çatal Hüyük Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çatal Hüyük haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çatal Hüyük Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çatal Hüyük Hatay şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çatal Hüyük için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 33' 19¨ N Boylam: 36° 28' 45¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çatal Hüyük Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.5553 Boylam: 36.4792 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çatal Hüyük haritası, Çatal Hüyük uydu görüntüleri, Çatal Hüyük karayolları haritası, google maps Çatal Hüyük, Çatal Hüyük arazi haritası, Çatal Hüyük sokak haritası, google earth Çatal Hüyük, Çatal Hüyük üç boyutlu görüntüsü, Çatal Hüyük 3d görüntüleri ve Çatal Hüyük yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çatal Hüyük haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çatal Hüyük0.00 Km
Kurtnasır Tepesi1.50 Km
Kasıcılar2.78 Km
Saitağa Çiftliği2.90 Km
Kahüpki Kaynağı4.70 Km
Büklü Tepe4.82 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı