Lapseki İlçe Haritası, Çanakkale Lapseki Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Çanakkale  » Lapseki Haritası
Lapseki ilçesi Çanakkale iline bağlıdır. Lapseki, Çanakkale şehrinin bir ilçesidir, Lapseki semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Çanakkale ilinin Lapseki ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Çanakkale Lapseki İlçesi HaritasıÇanakkale Lapseki Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çanakkale Lapseki Haritası" sayfasındasınız. Çanakkale Lapseki haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çanakkale Lapseki Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çanakkale Lapseki haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çanakkale Lapseki Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çanakkale Lapseki Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Çanakkale Lapseki için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 21' 11¨ N Boylam: 26° 41' 58¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çanakkale Lapseki Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.35299 Boylam: 26.699548 şeklindedir.

Çanakkale Lapseki Semtleri


Lapseki Semtleri

Çanakkale Lapseki Mahalleleri


Lapseki Mahalleleri

Çanakkale Lapseki Köyleri


Lapseki Köyleri

Çanakkale Lapseki 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Çanakkale Lapseki haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Lapseki Feribot İskelesi1.43 Km
Lapseki - Çardak2.90 Km
Çardak Feribot İskelesi3.16 Km
Çardak Limanı3.19 Km
Çardak Burnu3.52 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı