Çalpat Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Çalpat Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Antalya  » Çalpat Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çalpat Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çalpat Limanı Haritası

Çalpat Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çalpat Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çalpat Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çalpat Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çalpat Limanı Haritası" sayfasındasınız. Çalpat Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çalpat Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çalpat Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çalpat Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çalpat Limanı Antalya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çalpat Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 13' 27¨ N Boylam: 29° 56' 40¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çalpat Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.2241 Boylam: 29.9445 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çalpat Limanı haritası, Çalpat Limanı uydu görüntüleri, Çalpat Limanı karayolları haritası, google maps Çalpat Limanı, Çalpat Limanı arazi haritası, Çalpat Limanı sokak haritası, google earth Çalpat Limanı, Çalpat Limanı üç boyutlu görüntüsü, Çalpat Limanı 3d görüntüleri ve Çalpat Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çalpat Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çalpat Limanı0.00 Km
Çayağzı Demre0.23 Km
Andriake Antik Kenti1.10 Km
Demre Kuş Cenneti1.16 Km
Taşdibi Sahili3.92 Km
Aşırlı Adası4.17 Km
Saint Nicholas4.30 Km
Noel Baba Kilisesi4.32 Km
Demre4.32 Km
Saint Nicholas Kilisesi4.38 Km
Kişneli Adası4.57 Km
Tek Adası4.80 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı