Çakılkaya Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Çakılkaya Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Giresun  » Çakılkaya Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çakılkaya Kalesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çakılkaya Kalesi Haritası

Çakılkaya Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çakılkaya Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çakılkaya Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çakılkaya Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çakılkaya Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Çakılkaya Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çakılkaya Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çakılkaya Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çakılkaya Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çakılkaya Kalesi Giresun şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çakılkaya Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 12' 12¨ N Boylam: 38° 49' 45¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çakılkaya Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.2034 Boylam: 38.8293 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çakılkaya Kalesi haritası, Çakılkaya Kalesi uydu görüntüleri, Çakılkaya Kalesi karayolları haritası, google maps Çakılkaya Kalesi, Çakılkaya Kalesi arazi haritası, Çakılkaya Kalesi sokak haritası, google earth Çakılkaya Kalesi, Çakılkaya Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Çakılkaya Kalesi 3d görüntüleri ve Çakılkaya Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çakılkaya Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çakılkaya Kalesi0.00 Km
Sarıçiçek Dağı4.15 Km
Arda Kalesi4.24 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı