Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi, Mimar Sinan Merkez Mah. İçel Cad. B.çekmece Mesleki Eğitim Merkezi Okul Binası Blok No: 26B İç Kapı No: 2 Büyükçekmece / İstanbul Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye

Telefon : (212) 861 44 91 Faks : (212) 861 44 92
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Büyükçekmece Mesleki Eğitim Merkezi - Büyükçekmece İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı