Büyük Köprü Nerede Nasıl Gidilir, Büyük Köprü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Büyük Köprü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Büyük Köprü

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Büyük Köprü Haritası

Büyük Köprü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Köprü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Büyük Köprü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Büyük Köprü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Büyük Köprü Haritası" sayfasındasınız. Büyük Köprü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Büyük Köprü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Büyük Köprü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Büyük Köprü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Büyük Köprü Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Büyük Köprü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 26' 53¨ N Boylam: 42° 42' 56¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Büyük Köprü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.4481 Boylam: 42.7156 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Büyük Köprü haritası, Büyük Köprü uydu görüntüleri, Büyük Köprü karayolları haritası, google maps Büyük Köprü, Büyük Köprü arazi haritası, Büyük Köprü sokak haritası, google earth Büyük Köprü, Büyük Köprü üç boyutlu görüntüsü, Büyük Köprü 3d görüntüleri ve Büyük Köprü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Büyük Köprü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Büyük Köprü0.00 Km
Ortasu Çayı1.36 Km
Heribi Harabı1.89 Km
Heribi2.05 Km
Kurkimir Harabı3.97 Km
Meşedağı Tepesi4.03 Km
Hilâl Deresi4.75 Km
Herimya Deresi4.82 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı