Büyük Anafarta Şehitliği Nerede Nasıl Gidilir, Büyük Anafarta Şehitliği Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Büyük Anafarta Şehitliği Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Büyük Anafarta Şehitliği

Adres: Şehitlik Müzesi, Büyükanafarta / Çanakkale
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Büyük Anafarta Şehitliği Haritası

Büyük Anafarta Şehitliği Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Anafarta Şehitliği nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Büyük Anafarta Şehitliği konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Büyük Anafarta Şehitliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Büyük Anafarta Şehitliği Haritası" sayfasındasınız. Büyük Anafarta Şehitliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Büyük Anafarta Şehitliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Büyük Anafarta Şehitliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Büyük Anafarta Şehitliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Büyük Anafarta Şehitliği için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 16' 56¨ N Boylam: 26° 19' 30¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Büyük Anafarta Şehitliği Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.2822 Boylam: 26.3249 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Büyük Anafarta Şehitliği haritası, Büyük Anafarta Şehitliği uydu görüntüleri, Büyük Anafarta Şehitliği karayolları haritası, google maps Büyük Anafarta Şehitliği, Büyük Anafarta Şehitliği arazi haritası, Büyük Anafarta Şehitliği sokak haritası, google earth Büyük Anafarta Şehitliği, Büyük Anafarta Şehitliği üç boyutlu görüntüsü, Büyük Anafarta Şehitliği 3d görüntüleri ve Büyük Anafarta Şehitliği yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Büyük Anafarta Şehitliği haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Büyük Anafarta Şehitliği0.00 Km
Anafartalar Savaş Müzesi0.03 Km
Gümbürdek Tepesi2.10 Km
Kocaçimen Tepesi3.65 Km
Conk Bayırı3.66 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı