Budakdoğanca Barajı Nerede Nasıl Gidilir, Budakdoğanca Barajı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Edirne  » Budakdoğanca Barajı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Budakdoğanca Barajı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Budakdoğanca Barajı Haritası

Budakdoğanca Barajı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Budakdoğanca Barajı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Budakdoğanca Barajı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Budakdoğanca Barajı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Budakdoğanca Barajı Haritası" sayfasındasınız. Budakdoğanca Barajı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Budakdoğanca Barajı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Budakdoğanca Barajı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Budakdoğanca Barajı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Budakdoğanca Barajı Edirne şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Budakdoğanca Barajı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 45' 27¨ N Boylam: 26° 21' 46¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Budakdoğanca Barajı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.7576 Boylam: 26.3628 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Budakdoğanca Barajı haritası, Budakdoğanca Barajı uydu görüntüleri, Budakdoğanca Barajı karayolları haritası, google maps Budakdoğanca Barajı, Budakdoğanca Barajı arazi haritası, Budakdoğanca Barajı sokak haritası, google earth Budakdoğanca Barajı, Budakdoğanca Barajı üç boyutlu görüntüsü, Budakdoğanca Barajı 3d görüntüleri ve Budakdoğanca Barajı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Budakdoğanca Barajı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Budakdoğanca Barajı0.00 Km
Kapıkule Garı4.31 Km
Kapıkule Sınır Kapısı4.60 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı