Boztepe Burnu Nerede Nasıl Gidilir, Boztepe Burnu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Sinop  » Boztepe Burnu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Boztepe Burnu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Boztepe Burnu Haritası

Boztepe Burnu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Boztepe Burnu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Boztepe Burnu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Boztepe Burnu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Boztepe Burnu Haritası" sayfasındasınız. Boztepe Burnu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Boztepe Burnu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Boztepe Burnu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Boztepe Burnu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Boztepe Burnu Sinop şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Boztepe Burnu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 42° 2' 17¨ N Boylam: 35° 11' 30¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Boztepe Burnu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 42.038 Boylam: 35.1917 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Boztepe Burnu haritası, Boztepe Burnu uydu görüntüleri, Boztepe Burnu karayolları haritası, google maps Boztepe Burnu, Boztepe Burnu arazi haritası, Boztepe Burnu sokak haritası, google earth Boztepe Burnu, Boztepe Burnu üç boyutlu görüntüsü, Boztepe Burnu 3d görüntüleri ve Boztepe Burnu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Boztepe Burnu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Boztepe Burnu0.00 Km
Boztepe Yarımadası0.86 Km
Sinop Burnu2.57 Km
Sinop Kalesi3.68 Km
Sinop İskelesi3.73 Km
Sinop Limanı3.84 Km
Sinop Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü4.11 Km
Sinop Tarihi Cezaevi4.23 Km
Gazibey Kayası4.84 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı