Botaş Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Botaş Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Adana  » Botaş Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Botaş Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Botaş Limanı Haritası

Botaş Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Botaş Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Botaş Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Botaş Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Botaş Limanı Haritası" sayfasındasınız. Botaş Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Botaş Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Botaş Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Botaş Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Botaş Limanı Adana şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Botaş Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 52' 15¨ N Boylam: 35° 55' 53¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Botaş Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.8707 Boylam: 35.9314 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Botaş Limanı haritası, Botaş Limanı uydu görüntüleri, Botaş Limanı karayolları haritası, google maps Botaş Limanı, Botaş Limanı arazi haritası, Botaş Limanı sokak haritası, google earth Botaş Limanı, Botaş Limanı üç boyutlu görüntüsü, Botaş Limanı 3d görüntüleri ve Botaş Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Botaş Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Botaş Limanı0.00 Km
Haydar Aliyev Terminalı1.41 Km
Botaş Liman Başkanlığı2.82 Km
Kizlarsuyu Dere4.86 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı