Böğürtlen Adası Nerede Nasıl Gidilir, Böğürtlen Adası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » İzmir  » Böğürtlen Adası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Böğürtlen Adası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Böğürtlen Adası Haritası

Böğürtlen Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Böğürtlen Adası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Böğürtlen Adası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Böğürtlen Adası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Böğürtlen Adası Haritası" sayfasındasınız. Böğürtlen Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Böğürtlen Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Böğürtlen Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Böğürtlen Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Böğürtlen Adası İzmir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Böğürtlen Adası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 11' 57¨ N Boylam: 26° 26' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Böğürtlen Adası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.1992 Boylam: 26.4472 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Böğürtlen Adası haritası, Böğürtlen Adası uydu görüntüleri, Böğürtlen Adası karayolları haritası, google maps Böğürtlen Adası, Böğürtlen Adası arazi haritası, Böğürtlen Adası sokak haritası, google earth Böğürtlen Adası, Böğürtlen Adası üç boyutlu görüntüsü, Böğürtlen Adası 3d görüntüleri ve Böğürtlen Adası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Böğürtlen Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Böğürtlen Adası0.00 Km
Böğürtlen Körfezi0.88 Km
Dümbelek Adaları0.99 Km
Böğürtlen Burnu1.22 Km
Çarufa Adası1.36 Km
Mersin Körfezi1.48 Km
Çırakan Adası1.71 Km
Çiğdem Adaları2.77 Km
Zeytineli Koyu3.61 Km
İnmece Burnu4.99 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı