Beşpınar Sulama Göleti Nerede Nasıl Gidilir, Beşpınar Sulama Göleti Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Beşpınar Sulama Göleti Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Beşpınar Sulama Göleti

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Beşpınar Sulama Göleti Haritası

Beşpınar Sulama Göleti Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Beşpınar Sulama Göleti nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Beşpınar Sulama Göleti konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Beşpınar Sulama Göleti Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Beşpınar Sulama Göleti Haritası" sayfasındasınız. Beşpınar Sulama Göleti haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Beşpınar Sulama Göleti Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Beşpınar Sulama Göleti haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Beşpınar Sulama Göleti Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Beşpınar Sulama Göleti Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Beşpınar Sulama Göleti için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 45' 43¨ N Boylam: 40° 20' 59¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Beşpınar Sulama Göleti Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.7619 Boylam: 40.3497 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Beşpınar Sulama Göleti haritası, Beşpınar Sulama Göleti uydu görüntüleri, Beşpınar Sulama Göleti karayolları haritası, google maps Beşpınar Sulama Göleti, Beşpınar Sulama Göleti arazi haritası, Beşpınar Sulama Göleti sokak haritası, google earth Beşpınar Sulama Göleti, Beşpınar Sulama Göleti üç boyutlu görüntüsü, Beşpınar Sulama Göleti 3d görüntüleri ve Beşpınar Sulama Göleti yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Beşpınar Sulama Göleti haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Beşpınar Sulama Göleti0.00 Km
Diyarbakır Beşpınar Hipodromu2.13 Km
Körhi Tepe4.70 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı