Bazik Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Bazik Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Bazik Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bazik Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bazik Harabesi Haritası

Bazik Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bazik Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bazik Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bazik Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bazik Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Bazik Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bazik Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bazik Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bazik Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bazik Harabesi Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bazik Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 41' 13¨ N Boylam: 41° 3' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bazik Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.6869 Boylam: 41.0642 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bazik Harabesi haritası, Bazik Harabesi uydu görüntüleri, Bazik Harabesi karayolları haritası, google maps Bazik Harabesi, Bazik Harabesi arazi haritası, Bazik Harabesi sokak haritası, google earth Bazik Harabesi, Bazik Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Bazik Harabesi 3d görüntüleri ve Bazik Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bazik Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bazik Harabesi0.00 Km
Barik Harabesi2.54 Km
Behavi Mağara Harabesi3.28 Km
Gozzi4.96 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı