Batmantası Tepesi Nerede Nasıl Gidilir, Batmantası Tepesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Gaziantep  » Batmantası Tepesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Batmantası Tepesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Batmantası Tepesi Haritası

Batmantası Tepesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Batmantası Tepesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Batmantası Tepesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Batmantası Tepesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Batmantası Tepesi Haritası" sayfasındasınız. Batmantası Tepesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Batmantası Tepesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Batmantası Tepesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Batmantası Tepesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Batmantası Tepesi Gaziantep şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Batmantası Tepesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 56' 8¨ N Boylam: 37° 13' 39¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Batmantası Tepesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.9356 Boylam: 37.2275 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Batmantası Tepesi haritası, Batmantası Tepesi uydu görüntüleri, Batmantası Tepesi karayolları haritası, google maps Batmantası Tepesi, Batmantası Tepesi arazi haritası, Batmantası Tepesi sokak haritası, google earth Batmantası Tepesi, Batmantası Tepesi üç boyutlu görüntüsü, Batmantası Tepesi 3d görüntüleri ve Batmantası Tepesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Batmantası Tepesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Batmantası Tepesi0.00 Km
Kelpın Boğazı Deresi0.56 Km
Sögüllü Kaynak1.90 Km
Aytancı Kaynağı2.56 Km
Çınarlı Pınar2.92 Km
Cincilik Kaynağı3.52 Km
Osmankolu Sırtı3.56 Km
Kuyu Pınar3.62 Km
Mahsere Kuyusu3.98 Km
Derindere4.06 Km
Killik Pınarı4.15 Km
Navharan Tepesi4.40 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı