Bastepe Tepe Nerede Nasıl Gidilir, Bastepe Tepe Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Bastepe Tepe Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bastepe Tepe

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bastepe Tepe Haritası

Bastepe Tepe Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bastepe Tepe nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bastepe Tepe konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bastepe Tepe Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bastepe Tepe Haritası" sayfasındasınız. Bastepe Tepe haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bastepe Tepe Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bastepe Tepe haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bastepe Tepe Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bastepe Tepe Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bastepe Tepe için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 8' 42¨ N Boylam: 25° 41' 34¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bastepe Tepe Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.1449 Boylam: 25.6927 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bastepe Tepe haritası, Bastepe Tepe uydu görüntüleri, Bastepe Tepe karayolları haritası, google maps Bastepe Tepe, Bastepe Tepe arazi haritası, Bastepe Tepe sokak haritası, google earth Bastepe Tepe, Bastepe Tepe üç boyutlu görüntüsü, Bastepe Tepe 3d görüntüleri ve Bastepe Tepe yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bastepe Tepe haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bastepe Tepe0.00 Km
Oğlak Tepe4.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı