Basorin Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Basorin Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Basorin Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Basorin Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Basorin Harabesi Haritası

Basorin Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Basorin Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Basorin Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Basorin Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Basorin Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Basorin Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Basorin Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Basorin Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Basorin Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Basorin Harabesi Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Basorin Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 9' 15¨ N Boylam: 42° 20' 26¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Basorin Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.1542 Boylam: 42.3406 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Basorin Harabesi haritası, Basorin Harabesi uydu görüntüleri, Basorin Harabesi karayolları haritası, google maps Basorin Harabesi, Basorin Harabesi arazi haritası, Basorin Harabesi sokak haritası, google earth Basorin Harabesi, Basorin Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Basorin Harabesi 3d görüntüleri ve Basorin Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Basorin Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Basorin Harabesi0.00 Km
Mercimek Sırtı2.20 Km
Geçit Harabı4.10 Km
Mağara Harabesi4.19 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı