Başkaya Burnu Nerede Nasıl Gidilir, Başkaya Burnu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Sinop  » Başkaya Burnu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Başkaya Burnu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Başkaya Burnu Haritası

Başkaya Burnu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Başkaya Burnu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Başkaya Burnu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Başkaya Burnu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Başkaya Burnu Haritası" sayfasındasınız. Başkaya Burnu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Başkaya Burnu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Başkaya Burnu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Başkaya Burnu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Başkaya Burnu Sinop şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Başkaya Burnu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 42° 5' 30¨ N Boylam: 35° 1' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Başkaya Burnu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 42.0917 Boylam: 35.0167 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Başkaya Burnu haritası, Başkaya Burnu uydu görüntüleri, Başkaya Burnu karayolları haritası, google maps Başkaya Burnu, Başkaya Burnu arazi haritası, Başkaya Burnu sokak haritası, google earth Başkaya Burnu, Başkaya Burnu üç boyutlu görüntüsü, Başkaya Burnu 3d görüntüleri ve Başkaya Burnu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Başkaya Burnu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Başkaya Burnu0.00 Km
Hamsi Burnu4.62 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı