Başan Harabı Nerede Nasıl Gidilir, Başan Harabı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Siirt  » Başan Harabı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Başan Harabı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Başan Harabı Haritası

Başan Harabı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Başan Harabı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Başan Harabı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Başan Harabı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Başan Harabı Haritası" sayfasındasınız. Başan Harabı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Başan Harabı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Başan Harabı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Başan Harabı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Başan Harabı Siirt şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Başan Harabı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 50' 57¨ N Boylam: 42° 23' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Başan Harabı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.8492 Boylam: 42.3972 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Başan Harabı haritası, Başan Harabı uydu görüntüleri, Başan Harabı karayolları haritası, google maps Başan Harabı, Başan Harabı arazi haritası, Başan Harabı sokak haritası, google earth Başan Harabı, Başan Harabı üç boyutlu görüntüsü, Başan Harabı 3d görüntüleri ve Başan Harabı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Başan Harabı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Başan Harabı0.00 Km
Çelibeşan Dağı1.26 Km
Süt Tepe1.94 Km
Toprakkale Tepesi3.68 Km
Söğütsuyu Deresi4.15 Km
Temizçeşme Deresi4.19 Km
Rabenukân Harabı4.48 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı