Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu), Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Medeniyet Cadde No:18 Başakşehir , İstanbul Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon : (212) 607 17 70 Faks : (212) 607 17 70
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Başakşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (okulu) - Başakşehir İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı